Agata Aleksandrowicz (Hafija.pl), Krzysztof Gonciarz i marka tołpa laureatami Blog Forum Gdańsk Award 2017.

Agata Aleksandrowicz (Hafija.pl), Krzysztof Gonciarz i marka tołpa laureatami Blog Forum Gdańsk Award 2017.

Opublikowany

Ponad 6000 oddanych głosów w 3 kategoriach – Twórca Odpowiedzialny Społecznie, Twórca Wpływowy, Marka Przyjazna Twórcom. Na uroczystej gali w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku rozdano nagrody najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów, vlogerów i twórców internetowych  Blog Forum Gdańsk 2017.

Nagroda Blog Forum Gdańsk Award przyznawana jest od 2013 roku firmom i twórcom internetowym, przez osoby rejestrujące się do udziału w #BFGdansk. Blogerzy wyrażający chęć udziału w konferencji, zgłaszają swoje propozycje w trzech kategoriach: Twórca Odpowiedzialny Społecznie, Marka Przyjazna Twórcom oraz Twórca Wpływowy. Następnie, na podstawie wyborów jury (w latach 2013-2016) oraz plebiscytu internetowego (od 2017 roku) wyłaniani są zwycięzcy.
Cieszy nas bardzo, że nagroda z roku na rok zyskuje coraz większą renomę”. – tłumaczy Anna Zbierska, z-ca dyrektora Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Gdańsku, organizatora BFGdansk. „Laureaci chętnie szczycą się nią w budowaniu swojego wizerunku, jest także pomostem do uzyskiwania przez nich kolejnych laurów, nie tylko krajowych, ale i międzynarodowych”.
Dotychczasowymi laureatami tej prestiżowej nagrody byli:
Maciej Budzich
Natalia Hatalska
Konrad Kruczkowski
Michał Szafrański
Jacek Kłosiński
Tomek Tomczyk.
Wyróżnionymi do roku 2017 markami są:
Orange Polska
Somersby.

Gala Blog Forum Gdańsk Award 2017

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BFG2017_Informacja_Prasowa_24.09.2017_Award-PDF.pdf

pdf | 516 KB

Pobierz
BFG2017_Informacja_Prasowa_24.09.2017_Award.docx

docx | 109 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.