Ruszyło głosowanie w plebiscycie Blog Forum Gdańsk Award 2017

Ruszyło głosowanie w plebiscycie Blog Forum Gdańsk Award 2017

Opublikowany

Plebiscyt na twórców internetowych i markę przyjazną twórcom to już 4 odsłona BFGdansk Award – prestiżowego konkursu odbywającego się od 2014 roku.

Twórcy internetowi, rejestrujący się na konferencję Blog Forum Gdańsk 2017, wytypowali nominowanych do nagrody w trzech kategoriach — Twórca Odpowiedzialny Społecznie, Twórca Wpływowy oraz Marka Przyjazna Twórcom.  Spośród blisko 400 propozycji ostatecznie do etapu głosowania przeszło 18 twórców i 9 marek. Teraz nominowani liczyć muszą na przychylność głosujących, którzy wybiorą zwycięzców w każdej z kategorii.
Głosowanie potrwa do 15 sierpnia, do godziny 23:59. Zagłosować może każdy, za pośrednictwem strony www.blogforumgdansk.pl/#bfgdanskaward2017. Zwycięzców plebiscytu poznamy 23 września, na uroczystej gali po zakończeniu pierwszego dnia #BFGdansk 2017. Lista laureatów Blog Forum Gdańsk Award 2017 będzie dostępna także na stronie www.blogforumgdansk.pl.
W ubiegłych latach nagrodami uhonorowano m.in.: Konrada Kruczkowskiego, Michała Szafrańskiego i Orange Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BFG2017_Blog_Forum_Gdańsk_Award_2017_info prasowe.pdf

pdf | 410 KB

Pobierz
BFG2017_Blog_Forum_Gdańsk_Award_2017_info prasowe.docx

docx | 108 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Blog Forum Gdańsk przekracza granice tradycyjnej konferencji

temu

W dwa tygodnie po zakończeniu wydarzenia tematy poruszane podczas 8 edycji Blog Forum Gdańsk zaczęły żyć własnym życiem. Najważniejsza w Polsce konferencja dla blogerów, vlogerów i twórców internetowych stała się inspiracją do ogólnopolskiej rozmowy na ważne i trudne tematy.
Agata Aleksandrowicz (Hafija.pl), Krzysztof Gonciarz i marka tołpa laureatami Blog Forum Gdańsk Award 2017.

temu

Ponad 6000 oddanych głosów w 3 kategoriach – Twórca Odpowiedzialny Społecznie, Twórca Wpływowy, Marka Przyjazna Twórcom. Na uroczystej gali w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku rozdano nagrody najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów, vlogerów i twórców internetowych  Blog Forum Gdańsk 2017.
Gdańsk przekracza granice blogosfery!

temu

Fake newsy, przekraczanie granic własnego „ja” czy profilowanie osobowości na podstawie śladów cyfrowych to tematy wybranych prelekcji podczas najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów/vlogerów i twórców internetowych. 8 edycja Blog Forum Gdańsk odbędzie się w weekend 23-24 września 2017, a tegorocznym hasłem przewodnim jest „przekraczanie granic”.
Blog Forum Gdańsk w 2017 przekracza granice

temu

Rejestracja do udziału w 8. edycji najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów/vlogerów i twórców internetowych trwa do 7 lipca 2017.  W tym roku hasłem przewodnim jest „przekraczanie granic”.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.