Blog Forum Gdańsk w 2017 przekracza granice

Blog Forum Gdańsk w 2017 przekracza granice

Opublikowany

Rejestracja do udziału w 8. edycji najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów/vlogerów i twórców internetowych trwa do 7 lipca 2017.  W tym roku hasłem przewodnim jest „przekraczanie granic”.

Blog Forum Gdańsk co roku podejmuje trudny i ważny temat. Prezentując różne opinie, stanowiska, uczestnicy dyskutują o tym, jak go rozumieć, co sądzić, jak przedstawiać czytelnikom, jak propagować pożądane postawy.
„Podczas tegorocznej edycji zapytamy uczestników #BFGdansk o przekraczanie granic - nie tylko tych geograficznych” – tłumaczy Anna Zbierska, z-ca dyrektora Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Gdańsku, organizatora #BFGdansk. „Dla jednych będzie to pierwszy artykuł sponsorowany, dla innych rozpoczęcie nagrywania na YouTube, dla kogoś innego złamanie tabu i publiczna wypowiedź na trudny temat. Przekraczanie granic to robienie rzeczy dotychczas niespotykanych, może nawet szokujących. To łamanie konwenansów i barier, nowoczesne podejście do tematu, czy wręcz łamanie wszelkich granic, także dobrego smaku i politycznej poprawności”.
Czy twórcy internetowi przekraczają jakiekolwiek granice? Jak często to robią i jaki cel im przyświeca? Co myśli influencer łamiący bariery, wyznaczający nierzadko nowy kierunek? Czy boi się, czy przeciwnie: jest zdeterminowany i chce motywować innych do sprawdzania samych siebie, postawienia tego pierwszego kroku po drugiej stronie linii, której zwykło się nie przekraczać?
Na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy #BFGdansk w weekend 23-24 września 2017 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
Film dokumentujący edycję 2016 znajduje się na: www.youtube.com/watch?v=s6MANo-zLb0
Blog Forum Gdańsk 2017 — Afterfilm

Blog Forum Gdańsk 2017 — Afterfilm

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BFG2017_Przekraczanie granic_info prasowe.pdf

pdf | 418 KB

Pobierz
BFG2017_Przekraczanie granic_info prasowe.docx

docx | 108 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Blog Forum Gdańsk przekracza granice tradycyjnej konferencji

temu

W dwa tygodnie po zakończeniu wydarzenia tematy poruszane podczas 8 edycji Blog Forum Gdańsk zaczęły żyć własnym życiem. Najważniejsza w Polsce konferencja dla blogerów, vlogerów i twórców internetowych stała się inspiracją do ogólnopolskiej rozmowy na ważne i trudne tematy.
Agata Aleksandrowicz (Hafija.pl), Krzysztof Gonciarz i marka tołpa laureatami Blog Forum Gdańsk Award 2017.

temu

Ponad 6000 oddanych głosów w 3 kategoriach – Twórca Odpowiedzialny Społecznie, Twórca Wpływowy, Marka Przyjazna Twórcom. Na uroczystej gali w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku rozdano nagrody najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów, vlogerów i twórców internetowych  Blog Forum Gdańsk 2017.
Gdańsk przekracza granice blogosfery!

temu

Fake newsy, przekraczanie granic własnego „ja” czy profilowanie osobowości na podstawie śladów cyfrowych to tematy wybranych prelekcji podczas najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów/vlogerów i twórców internetowych. 8 edycja Blog Forum Gdańsk odbędzie się w weekend 23-24 września 2017, a tegorocznym hasłem przewodnim jest „przekraczanie granic”.
Ruszyło głosowanie w plebiscycie Blog Forum Gdańsk Award 2017

temu

Plebiscyt na twórców internetowych i markę przyjazną twórcom to już 4 odsłona BFGdansk Award – prestiżowego konkursu odbywającego się od 2014 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.